Cena

Je nezáväzná. Počas nej budem mať možnosť posúdiť na akej úrovni je vaša taliančina a budete si môcť vyskúšať efektívnosť vyučovania on-line.

 

hodina 20 hodín 40 hodín
jednotlivec 11,00 9,50/za hodinu 8.00/za hodinu
190,00
za celý balík
320,00
za celý balík
skupina
(2-4 členov)
13,00 11,50/za hodinu 10,00/za hodinu
230,00
za celý balík
400,00
za celý balík

 

  • Vyučovacia hodina trvá 60 minút.
  • Po odoslaní prihlášky a uhradení vybraného balíku hodín, bude klient kontaktovaný vyučujúcim, ktorý sa s Vami dohodne na termíne prvej hodiny.      
  • Klient sa na každej hodine môže dohodnúť s vyučujúcim na termíne nasledujúcej hodiny.
  • V prípade neskorého zrušenia hodiny, t.j. menej než 12 hodín dopredu, je klient povinný zaplatiť hodinu v plnej výške.
  • Hodina začína v dohodnutý čas tým, že vyučujúci kontaktuje klienta pomocou programu Skype na dohodnuté skype ID, pod ktorým sa klient pred začiatkom hodiny prihlási do programu skype. (Pred prvou hodinou si nainštalujte Skype a zaobstarajte si mikrofón.)
  • V prípade neskorého pripojenia sa na skype, klient musí brať na vedomie, že hodina sa mu nebude môcť predĺžiť a bude ju musieť uhradiť v plnej výške.

Ponúkam aj prekladateľské služby. Zabezpečujem preklady zo slovenčiny/češtiny do taliančiny a z taliančiny do slovenčiny za výhodné ceny*. V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na mojej e-mailovej adrese a ja vám zašlem cenovú ponuku.

*Ceny sú účtované za NS (1800 znakov) a závisia od náročnosti prekladu a počtu strán.

Comments are closed